Olimpiada Liturgiczno-Sportowa 27.04.2024

W minioną sobotę odbyła się ósma edycja Olimpiady Liturgiczno-Sportowej organizowanej przez Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Wzięło w niej udział 259 ministrantów z 14 parafii. Również nasze parafie (Trójcy Świętej w Modzurowie i Wniebowzięcia NMP w Polskiej Cerekwi) wzięły udział w zmaganiach występując jako jedna drużyna. W każdej z dwudziestu jeden dyscyplin wystartowali nasi przedstawiciele. Zaowocowało to: 5 złotymi medalami, 3 srebrnymi i 2 brązowymi. Co w klasyfikacji pucharowej dało naszym pociechom drugie miejsce.
Pierwszy raz i taki sukces!
Korzystając z lokalizacji imprezy (Sarbia – niedaleko Kołobrzegu) Służba Liturgiczna naszej parafii wraz z duszpasterzem skorzystała z uroków nadmorskich spacerów.