Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 08.09.2023r.

W piątek 08.09. obchodziliśmy Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
Nasza Parafia jak co roku wybrała się pielgrzymką do Kościoła Rzymskokatolickiego pw. Matki Bożej w Raciborzu.
Uroczysta Msza św. W intencji Parafian rozpoczęła się o godzinie 18:00.

Modlitwa do Matki Bożej

Matko i Pani moja. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję Ojcu Niebieskiemu za Twój Święty wizerunek i Twoją obecność wśród nas. Ty byłaś obecna w życiu Twojego Syna, Jezusa Chrystusa. Ty byłaś obecna na Weselu w Kanie Galilejskiej i przyczyniłaś się do objawienia chwały Jezusa. Ty zaradziłaś potrzebom nowożeńców i obroniłaś ich miłość przez złymi językami. Ty w Raciborzu hojnie udzielasz łask tym, co do Ciebie z wiarą się uciekają. Wierzę, że jesteś obecna w moim życiu i chcesz przyjść mi z pomocą.

Proszę Cię, Najlepsza Matko, wstaw się za mną do Jezusa w mojej potrzebie… Uproś dla mnie tę łaskę, o którą z pokorą proszę. Niech i w moim życiu Jezus objawia swoją chwałę, aby umiał być w sprawach Ojca. Maryjo Raciborska Pani, ucz mnie jedności z Ojcem, Synem i Duchem Świętym. Amen.