40-ste urodziny ks. proboszcza Marka Nikiel 31.05.2024

Czcigodny Księże Proboszczu!
Drogi Solenizancie!

Dzień urodzin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.
Na początku jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii. Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem.
Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i przewodnictwo duchowe.
Życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Duch Święty, niech opromienia swoim światłem ścieżki Twojego życia.
Życzymy Ci abyś szedł przez  życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością.
Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza  niech Cię zawsze ma w swojej opiece.
Do życzeń dołączamy  duchowy prezent w postaci modlitwy.