Rekolekcje Wiekopostne 22-26.02.2023r.

W Środę Popielcową rozpoczęły się w Naszej Parafii Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Rekolekcje trwały do niedzieli 26 lutego. Był to czas szczególnej łaski i umocnienia, poprzez który poprowadził nas o. Sławomir Badyna OSB z Biskupowa.

 

Rekolekcje odbywały się w następującym porządku:

Środa 22.02 Środa Popielcowa

18.00 – Msza św. z nauką dla seniorów

 

Czwartek 23.02

  8.00 – Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci z Drogą Krzyżową.

18.00 – Msza św. z nauką dla małżonków

 

Piątek 24.02

  8.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci. 

18.00 – Droga Krzyżowa.

Msza św. z nauką rekolekcyjną.

 

Sobota 25.02

  8.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną.

16.00 – Nabożeństwo pokutne ze spowiedzią indywidualną.

 

Dziękujemy ojcu Sławomirowi za ten czas, za trud, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy, a nade wszystko za czas szczególnej osobistej refleksji nad Słowem Bożym. Życzymy aby Chrystus zmartwychwstały umacniał Ojca w posłudze Kościołowi oraz obdarzał potrzebnymi łaskami i darami Ducha Świętego.

Pragniemy zapamiętać słowa usłyszane podczas tych rekolekcji, zachować je w naszych sercach i prosić Pana, aby zaowocowały w nas osobistą przemianą, abyśmy potrafili na nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka a nade Wszystko Boga.