Odwiedziny św. Mikołaja – 06.12.2022r

6 grudnia w liturgii Kościoła wspominamy św. Mikołaja. W tym roku to wspomnienie przypadło we wtorek. Po mszy św.  było słychać dzwoneczki. To aniołki z orszaku świętego sygnalizowały jego nadejście. Mikołaj serdecznie przywitał się ze wszystkimi parafianami. Chętnie rozmawiał z dziećmi, zadawał pytania najmłodszym, aby ich troszkę poznać i oczywiście dowiedzieć się czy byli grzeczni. Zachęcał ich do tego, aby zawsze pamiętały o odmawianiu modlitwy. Poza cennymi radami św. Mikołaj wszystkim obecnym parafianom rozdał słodkie upominki. A że św. Mikołaj jest dobry, obiecał pojawić się znów za rok. Cieszymy się, że św. Mikołaj pomimo tylu obowiązków przybył do naszej parafii. Za to, że spędził z nami wyjątkowe chwile, podczas których każdy mógł poczuć dziecięcą szczerą radość. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie spotkania ze św. Mikołajem.